MENU MENU
Načítám...
Načítám...

O projektu

Záměrem projektu Rezidence Bolevecká je vybudovat bytový dům s vyšším standardem bydlení. Od samého počátku klademe důraz na osobitý architektonický styl, vynikající kvalitu použitých materiálů i volbu samotné lokality.

Moderní komfortem
i stylem

Svým architektonickým pojetím sází Rezidence Bolevecká na moderní, vkusné a stylové bydlení. Bytový komplex s dynamickým panorámatem různě vysokých bloků tvoří šestipodlažní blok A, pětipodlažní blok B a blok C, který sestává ze čtyř podlaží. Každá tato část projektu využívá pro vyšší komfort i částečné soukromí svůj vlastní vstup a výtah, přesto jsou bloky vzájemně propojeny v jeden funkční a konstrukční celek. Zajímavě řešený komplex budov navíc maximálně využívá rozsáhlé střešní plochy k relaxačním účelům pro své rezidenty. Celkovým vzhledem Rezidence Bolevecká citlivě navazuje na přírodní scenerii parků a zelených prostranství v bezprostředním okolí, tak aby se jeho budoucí obyvatelé opravdu sžili se svým domovem.

Moderní, nízkoenergetické
byty 1+kk až 4+kk

Vyberete si i vy

Rezidence Bolevecká nabízí v rámci těchto bytových bloků k prodeji celkem 61 bytů a 4 nebytové prostory, určené ke komerčním účelům. Díky vysoké variabilitě jednotlivých bytů o dispozici od 1+kk až po 4+kk a především pestré nabídce rozlohy od 33 až po 113 metrů čtverečních uspokojí svou potřebu vlastního bydlení jak jednotlivci, tak páry či rodiny s dětmi či třeba skupiny studentů.

Na balkoně či rozlehlých terasách s velkorysou rozlohou až 117 metrů čtverečních si můžete vychutnávat své chvíle zaslouženého odpočinku. Long dring či káva na vlastním balkoně či rozlehlé terase s výhledem do zeleně udělá dobře snad každému.

Projekt neopomíjí ani praktickou stránku bydlení. Ke každé bytové jednotce náleží skladovací prostory.

Jedinečná investice
do bydlení

Investovat chytře
se vyplatí

S ohledem na vynikající dostupnost do centra města Plzně a příznivé zaváděcí ceny představují tyto lukrativní byty také mimořádně vhodnou investici. Ať už se rozhodnete byty pronajmout pracujícím v Plzni, či studentům, kteří před ubytováním na kolejích preferují privátní bydlení v pronajatém bytě, anebo třeba zainvestujete do budoucího bydlení pro své děti, pořízení bytu v této lokalitě se za všech okolností stane strategickým rozhodnutím. V bezprostřední blízkosti Rezidence Bolevecká se nachází zastávka tramvaje č.1 a s MHD jste z Bolevecké v srdci města za pouhých 7 minut.

Mimořádné zaváděcí ceny

Voucher na nákup kuchyně pro každého kupujícího

Pro každého, kdo zakoupí byt v projektu Rezidence Bolevecká, je přichystán voucher se slevou 20.000 Kč na pořízení kuchyně od špičkového dodavatele ProCeram.

Generálním dodavatelem stavby je renomovaná stavební společnost Miras

Některé nabídky se neopakují.

Některé nabídky se neopakují.
Využijte mimořádně příznivých zaváděcích cen!

Garance našich služeb

Stavební práce budou zahájeny v II. kvartálu roku 2020. Na jaře 2022 bydlíte ve svém!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace